Ziverbey Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Ziverbey su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Ziverbey su tesisatçısı Ziverbey sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Ziverbey su tesisatçısı İSTsu firmamız Ziverbey ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Ziverbey su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Ziverbey su kaçağı tespiti Ziverbey cihazla su kaçağı bulma Ziverbey su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Ziverbey bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Ziverbey tıkanıklık açma Ziverbey tıkalı kanal açma Ziverbey su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Ziverbey klozet tamiri Ziverbey sifon değiştirme Ziverbey rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Ziverbey doğalgaz tesisat Ziverbey petek temizleme Ziverbey petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Ziverbey ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Ziverbey musluk değiştirme Ziverbey gider temizliği Ziverbey tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Ziverbey musluk değiştirme, Ziverbey gider temizliği, Ziverbey lavabo tıkanıklığı açma, Ziverbey tıkalı gider açma, Ziverbey su bataryası tamiri, Ziverbey klozet tıkanıklığı açma, Ziverbey su sayacı değiştirme, Ziverbey küvet tıkanıklığı açma, Ziverbey klozet su kaçağı, Ziverbey ocak bağlantısı, Ziverbey ara musluk değiştirme, Ziverbey sifon arızaları, Ziverbey vana değiştirme, Ziverbey kombi montajı, Ziverbey çamaşır makinesi bağlantısı, Ziverbey bulaşık makinesi bağlantısı, Ziverbey taharet musluğu değiştirme, Ziverbey su saati değiştirme, Ziverbey petek değiştirme, Ziverbey kanalizasyon temizliği, Ziverbey su kaçağı bulma, Ziverbey petek temizliği, Ziverbey klozet montajı, Ziverbey lavabo değişikliği, Ziverbey musluk tamircisi, Ziverbey banyo bataryası, Ziverbey atık su, Ziverbey doğalgaz arıza, Ziverbey kalorifer tesisatçısı, Ziverbey kalorifer su kaçağı, Ziverbey doğalgaz tamircisi, Ziverbey doğalgaz gaz kaçağı bulma, Ziverbey pimaş açma, Ziverbey su sızıntısı, Ziverbey tuvalet tıkanıklığı açma, Ziverbey banyo tıkanıklığı açma, Ziverbey mutfak tıkanıklığı açma, Ziverbey yangın tesisatı, Ziverbey yangın dolabı, Ziverbey yakın su tesisatçısı, Ziverbey acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Ziverbey ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Ziverbey ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Ziverbey Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara