Şenesenevler Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Şenesenevler su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Şenesenevler su tesisatçısı Şenesenevler sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Şenesenevler su tesisatçısı İSTsu firmamız Şenesenevler ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Şenesenevler su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Şenesenevler su kaçağı tespiti Şenesenevler cihazla su kaçağı bulma Şenesenevler su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Şenesenevler bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Şenesenevler tıkanıklık açma Şenesenevler tıkalı kanal açma Şenesenevler su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Şenesenevler klozet tamiri Şenesenevler sifon değiştirme Şenesenevler rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Şenesenevler doğalgaz tesisat Şenesenevler petek temizleme Şenesenevler petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Şenesenevler ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Şenesenevler musluk değiştirme Şenesenevler gider temizliği Şenesenevler tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Şenesenevler musluk değiştirme, Şenesenevler gider temizliği, Şenesenevler lavabo tıkanıklığı açma, Şenesenevler tıkalı gider açma, Şenesenevler su bataryası tamiri, Şenesenevler klozet tıkanıklığı açma, Şenesenevler su sayacı değiştirme, Şenesenevler küvet tıkanıklığı açma, Şenesenevler klozet su kaçağı, Şenesenevler ocak bağlantısı, Şenesenevler ara musluk değiştirme, Şenesenevler sifon arızaları, Şenesenevler vana değiştirme, Şenesenevler kombi montajı, Şenesenevler çamaşır makinesi bağlantısı, Şenesenevler bulaşık makinesi bağlantısı, Şenesenevler taharet musluğu değiştirme, Şenesenevler su saati değiştirme, Şenesenevler petek değiştirme, Şenesenevler kanalizasyon temizliği, Şenesenevler su kaçağı bulma, Şenesenevler petek temizliği, Şenesenevler klozet montajı, Şenesenevler lavabo değişikliği, Şenesenevler musluk tamircisi, Şenesenevler banyo bataryası, Şenesenevler atık su, Şenesenevler doğalgaz arıza, Şenesenevler kalorifer tesisatçısı, Şenesenevler kalorifer su kaçağı, Şenesenevler doğalgaz tamircisi, Şenesenevler doğalgaz gaz kaçağı bulma, Şenesenevler pimaş açma, Şenesenevler su sızıntısı, Şenesenevler tuvalet tıkanıklığı açma, Şenesenevler banyo tıkanıklığı açma, Şenesenevler mutfak tıkanıklığı açma, Şenesenevler yangın tesisatı, Şenesenevler yangın dolabı, Şenesenevler yakın su tesisatçısı, Şenesenevler acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Şenesenevler ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Şenesenevler ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Şenesenevler Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara