Selamiçeşme Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Selamiçeşme su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Selamiçeşme su tesisatçısı Selamiçeşme sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Selamiçeşme su tesisatçısı İSTsu firmamız Selamiçeşme ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Selamiçeşme su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Selamiçeşme su kaçağı tespiti Selamiçeşme cihazla su kaçağı bulma Selamiçeşme su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Selamiçeşme bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Selamiçeşme tıkanıklık açma Selamiçeşme tıkalı kanal açma Selamiçeşme su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Selamiçeşme klozet tamiri Selamiçeşme sifon değiştirme Selamiçeşme rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Selamiçeşme doğalgaz tesisat Selamiçeşme petek temizleme Selamiçeşme petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Selamiçeşme ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Selamiçeşme musluk değiştirme Selamiçeşme gider temizliği Selamiçeşme tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Selamiçeşme musluk değiştirme, Selamiçeşme gider temizliği, Selamiçeşme lavabo tıkanıklığı açma, Selamiçeşme tıkalı gider açma, Selamiçeşme su bataryası tamiri, Selamiçeşme klozet tıkanıklığı açma, Selamiçeşme su sayacı değiştirme, Selamiçeşme küvet tıkanıklığı açma, Selamiçeşme klozet su kaçağı, Selamiçeşme ocak bağlantısı, Selamiçeşme ara musluk değiştirme, Selamiçeşme sifon arızaları, Selamiçeşme vana değiştirme, Selamiçeşme kombi montajı, Selamiçeşme çamaşır makinesi bağlantısı, Selamiçeşme bulaşık makinesi bağlantısı, Selamiçeşme taharet musluğu değiştirme, Selamiçeşme su saati değiştirme, Selamiçeşme petek değiştirme, Selamiçeşme kanalizasyon temizliği, Selamiçeşme su kaçağı bulma, Selamiçeşme petek temizliği, Selamiçeşme klozet montajı, Selamiçeşme lavabo değişikliği, Selamiçeşme musluk tamircisi, Selamiçeşme banyo bataryası, Selamiçeşme atık su, Selamiçeşme doğalgaz arıza, Selamiçeşme kalorifer tesisatçısı, Selamiçeşme kalorifer su kaçağı, Selamiçeşme doğalgaz tamircisi, Selamiçeşme doğalgaz gaz kaçağı bulma, Selamiçeşme pimaş açma, Selamiçeşme su sızıntısı, Selamiçeşme tuvalet tıkanıklığı açma, Selamiçeşme banyo tıkanıklığı açma, Selamiçeşme mutfak tıkanıklığı açma, Selamiçeşme yangın tesisatı, Selamiçeşme yangın dolabı, Selamiçeşme yakın su tesisatçısı, Selamiçeşme acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Selamiçeşme ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Selamiçeşme ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Selamiçeşme Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara