Sahrayıcedid Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Sahrayıcedid su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Sahrayıcedid su tesisatçısı Sahrayıcedid sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Sahrayıcedid su tesisatçısı İSTsu firmamız Sahrayıcedid ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Sahrayıcedid su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Sahrayıcedid su kaçağı tespiti Sahrayıcedid cihazla su kaçağı bulma Sahrayıcedid su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Sahrayıcedid bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Sahrayıcedid tıkanıklık açma Sahrayıcedid tıkalı kanal açma Sahrayıcedid su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Sahrayıcedid klozet tamiri Sahrayıcedid sifon değiştirme Sahrayıcedid rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Sahrayıcedid doğalgaz tesisat Sahrayıcedid petek temizleme Sahrayıcedid petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Sahrayıcedid ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Sahrayıcedid musluk değiştirme Sahrayıcedid gider temizliği Sahrayıcedid tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Sahrayıcedid musluk değiştirme, Sahrayıcedid gider temizliği, Sahrayıcedid lavabo tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid tıkalı gider açma, Sahrayıcedid su bataryası tamiri, Sahrayıcedid klozet tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid su sayacı değiştirme, Sahrayıcedid küvet tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid klozet su kaçağı, Sahrayıcedid ocak bağlantısı, Sahrayıcedid ara musluk değiştirme, Sahrayıcedid sifon arızaları, Sahrayıcedid vana değiştirme, Sahrayıcedid kombi montajı, Sahrayıcedid çamaşır makinesi bağlantısı, Sahrayıcedid bulaşık makinesi bağlantısı, Sahrayıcedid taharet musluğu değiştirme, Sahrayıcedid su saati değiştirme, Sahrayıcedid petek değiştirme, Sahrayıcedid kanalizasyon temizliği, Sahrayıcedid su kaçağı bulma, Sahrayıcedid petek temizliği, Sahrayıcedid klozet montajı, Sahrayıcedid lavabo değişikliği, Sahrayıcedid musluk tamircisi, Sahrayıcedid banyo bataryası, Sahrayıcedid atık su, Sahrayıcedid doğalgaz arıza, Sahrayıcedid kalorifer tesisatçısı, Sahrayıcedid kalorifer su kaçağı, Sahrayıcedid doğalgaz tamircisi, Sahrayıcedid doğalgaz gaz kaçağı bulma, Sahrayıcedid pimaş açma, Sahrayıcedid su sızıntısı, Sahrayıcedid tuvalet tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid banyo tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid mutfak tıkanıklığı açma, Sahrayıcedid yangın tesisatı, Sahrayıcedid yangın dolabı, Sahrayıcedid yakın su tesisatçısı, Sahrayıcedid acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Sahrayıcedid ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Sahrayıcedid ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Sahrayıcedid Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara