Rasimpaşa Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Rasimpaşa su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Rasimpaşa su tesisatçısı Rasimpaşa sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Rasimpaşa su tesisatçısı İSTsu firmamız Rasimpaşa ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Rasimpaşa su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Rasimpaşa su kaçağı tespiti Rasimpaşa cihazla su kaçağı bulma Rasimpaşa su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Rasimpaşa bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Rasimpaşa tıkanıklık açma Rasimpaşa tıkalı kanal açma Rasimpaşa su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Rasimpaşa klozet tamiri Rasimpaşa sifon değiştirme Rasimpaşa rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Rasimpaşa doğalgaz tesisat Rasimpaşa petek temizleme Rasimpaşa petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Rasimpaşa ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Rasimpaşa musluk değiştirme Rasimpaşa gider temizliği Rasimpaşa tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Rasimpaşa musluk değiştirme, Rasimpaşa gider temizliği, Rasimpaşa lavabo tıkanıklığı açma, Rasimpaşa tıkalı gider açma, Rasimpaşa su bataryası tamiri, Rasimpaşa klozet tıkanıklığı açma, Rasimpaşa su sayacı değiştirme, Rasimpaşa küvet tıkanıklığı açma, Rasimpaşa klozet su kaçağı, Rasimpaşa ocak bağlantısı, Rasimpaşa ara musluk değiştirme, Rasimpaşa sifon arızaları, Rasimpaşa vana değiştirme, Rasimpaşa kombi montajı, Rasimpaşa çamaşır makinesi bağlantısı, Rasimpaşa bulaşık makinesi bağlantısı, Rasimpaşa taharet musluğu değiştirme, Rasimpaşa su saati değiştirme, Rasimpaşa petek değiştirme, Rasimpaşa kanalizasyon temizliği, Rasimpaşa su kaçağı bulma, Rasimpaşa petek temizliği, Rasimpaşa klozet montajı, Rasimpaşa lavabo değişikliği, Rasimpaşa musluk tamircisi, Rasimpaşa banyo bataryası, Rasimpaşa atık su, Rasimpaşa doğalgaz arıza, Rasimpaşa kalorifer tesisatçısı, Rasimpaşa kalorifer su kaçağı, Rasimpaşa doğalgaz tamircisi, Rasimpaşa doğalgaz gaz kaçağı bulma, Rasimpaşa pimaş açma, Rasimpaşa su sızıntısı, Rasimpaşa tuvalet tıkanıklığı açma, Rasimpaşa banyo tıkanıklığı açma, Rasimpaşa mutfak tıkanıklığı açma, Rasimpaşa yangın tesisatı, Rasimpaşa yangın dolabı, Rasimpaşa yakın su tesisatçısı, Rasimpaşa acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Rasimpaşa ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Rasimpaşa ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Rasimpaşa Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara