Moda Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Moda su tesisatçısı

Moda su tesisatçısı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Moda su tesisatçısı İSTsu firmamız Moda ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Moda su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Moda su kaçağı tespiti Moda cihazla su kaçağı bulma Moda su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Moda bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Moda tıkanıklık açma Moda tıkalı kanal açma Moda su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Moda klozet tamiri Moda sifon değiştirme Moda rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Moda doğalgaz tesisat Moda petek temizleme Moda petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Moda ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Moda musluk değiştirme Moda gider temizliği Moda tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Möda musluk değiştirme, Moda gider temizliği, Moda lavabo tıkanıklığı açma, Moda tıkalı gider açma, Moda su bataryası tamiri, Moda klozet tıkanıklığı açma, Moda su sayacı değiştirme, Moda küvet tıkanıklığı açma, Moda klozet su kaçağı, Moda ocak bağlantısı, Moda ara musluk değiştirme, Moda sifon arızaları, Moda vana değiştirme, Moda kombi montajı, Moda çamaşır makinesi bağlantısı, Moda bulaşık makinesi bağlantısı, Moda taharet musluğu değiştirme, Moda su saati değiştirme, Moda petek değiştirme, Moda kanalizasyon temizliği, Moda su kaçağı bulma, Moda petek temizliği, Moda klozet montajı, Moda lavabo değişikliği, Moda musluk tamircisi, Moda banyo bataryası, Moda atık su, Moda doğalgaz arıza, Moda kalorifer tesisatçısı, Moda kalorifer su kaçağı, Moda doğalgaz tamircisi, Moda doğalgaz gaz kaçağı bulma, Moda pimaş açma, Moda su sızıntısı, Moda tuvalet tıkanıklığı açma, Moda banyo tıkanıklığı açma, Moda mutfak tıkanıklığı açma, Moda yangın tesisatı, Moda yangın dolabı, Moda yakın su tesisatçısı, Moda acil su tesisatçısı..

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Moda ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Moda ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Moda Su Tesisatçısı
Whatsapp Ara Tıkla Ara