İstsu Hakkında Kariyerimiz Misyonumuz

İstsu hakkında ancak uzun yıllar İstanbul Boğazı’nın erguvan çiçeği renkli iki yakasında hizmet verdiğimiz sıhhi tesisat sektörüyle alakalı konulardan bahsedebiliriz. Küçük yaşta çıraklıkla başladığımız mesleğimizde her türlü sıhhi tesisat konusunda tecrübelerimizi artırarak bugünlere geldik.

İstsu hakkında Kariyerimiz Misyonumuz

Uzun bir çıraklık döneminin sonunda doğalgazın yaygınlaşmasıyla birlikte kendi su tesisatçısı firmamızı kurarak sektöre kendi fikirlerimiz ve planlarımız doğrultusunda girdik. Artık ustalarımızdan aldığımız müşteri diyalogları, müşteri memnuniyeti ve müşteri hassasiyeti konularındaki tecrübelerimizi iş tecrübelerimizle birleştirerek güzel bir şeyler yapmanın zamanıydı. Çıraklıkla başladığımız sıhhi tesisatçı mesleğinde biz kendi işimizi açtığımızda teknoloji de kendini geliştirmişti. Sıhhi tesisat konularında teknolojik cihazlar devreye girmeye başlamışlardı. Bu cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti ve kameralı tıkanıklık açma sorunları, cihazları kullanmayı iyi bildiğiniz sürece, sorun olmaktan çıkmışlardı. Bu büyük başarı oranı müşteriye de tamirat bedellerinde düşüş olarak yansıyordu. Üstelik sorunların çözüm süresi de çok kısalmıştı. Sonuç olarak işimiz bilek gücünden yavaş yavaş bilgi ve teknolojiye kayıyordu. Bu kaymayı zamanında görerek firmamızı sadece profesyonel elaman konusunda değilde teknolojik ekipmanlarla donatarak modern ve hızlı hizmet sunar hale getirdik.

İstanbul Su Tesisatçısı servis bölgelerimiz, fiyat politikamız

Firmamız İstanbul dahilinde tüm semtler fiyat olarak fazla fark etmeden zamanında güvenilir su tesisatçısı hizmeti vermektedir. Söz verdiğimiz gün ve saatte arıza bölgesine ulaşarak tamirat veya montaj hizmet vermeye başlarız. Onarım için kullandığımız tüm sıhhi tesisat malzemeleri kaliteli ve yaptığımız iş garantilidir.

Su tesisatı işimi, kıymetli müşterilerimizi çok seviyoruz

İstanbul Su Tesisatçısı olarak İşimizi severek ve kusursuz yaptığımızdan müşteri portföyümüz gün geçtikçe genişliyor. Buna karşılık biz de hizmetlerimizin kalitesini her zaman yüksek tutuyoruz. Profesyonel tesisatçı eleman sayımız ve teknolojik cihaz ekipmanlarımız yüksek müşteri taleplerini her zaman karşılayacak düzeyde tutulmaktadır.

Sonuç olarak kıymetli müşterilerimize en iyi sıhhi tesisat hizmetini en hızlı ve en uygun şekilde vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Ev sıhhi tesisatı, iş yeri ve ofis sıhhi tesisatı veya sanayi temiz ve pis su tesisatları konusunda profesyonel servis almak için gönül rahatlığıyla arayınız.

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Gelmişken tüm tesisat sorunlarını çözmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Whatsapp Ara Tıkla Ara