İbrahimağa Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

İbrahimağa su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

İbrahimağa su tesisatçısı İbrahimağa sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip İbrahimağa su tesisatçısı İSTsu firmamız İbrahimağa ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. İbrahimağa su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

İbrahimağa su kaçağı tespiti İbrahimağa cihazla su kaçağı bulma İbrahimağa su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak İbrahimağa bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

İbrahimağa tıkanıklık açma İbrahimağa tıkalı kanal açma İbrahimağa su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

İbrahimağa klozet tamiri İbrahimağa sifon değiştirme İbrahimağa rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

İbrahimağa doğalgaz tesisat İbrahimağa petek temizleme İbrahimağa petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda İbrahimağa ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

İbrahimağa musluk değiştirme İbrahimağa gider temizliği İbrahimağa tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

İbrahimağa musluk değiştirme, İbrahimağa gider temizliği, İbrahimağa lavabo tıkanıklığı açma, İbrahimağa tıkalı gider açma, İbrahimağa su bataryası tamiri, İbrahimağa klozet tıkanıklığı açma, İbrahimağa su sayacı değiştirme, İbrahimağa küvet tıkanıklığı açma, İbrahimağa klozet su kaçağı, İbrahimağa ocak bağlantısı, İbrahimağa ara musluk değiştirme, İbrahimağa sifon arızaları, İbrahimağa vana değiştirme, İbrahimağa kombi montajı, İbrahimağa çamaşır makinesi bağlantısı, İbrahimağa bulaşık makinesi bağlantısı, İbrahimağa taharet musluğu değiştirme, İbrahimağa su saati değiştirme, İbrahimağa petek değiştirme, İbrahimağa kanalizasyon temizliği, İbrahimağa su kaçağı bulma, İbrahimağa petek temizliği, İbrahimağa klozet montajı, İbrahimağa lavabo değişikliği, İbrahimağa musluk tamircisi, İbrahimağa banyo bataryası, İbrahimağa atık su, İbrahimağa doğalgaz arıza, İbrahimağa kalorifer tesisatçısı, İbrahimağa kalorifer su kaçağı, İbrahimağa doğalgaz tamircisi, İbrahimağa doğalgaz gaz kaçağı bulma, İbrahimağa pimaş açma, İbrahimağa su sızıntısı, İbrahimağa tuvalet tıkanıklığı açma, İbrahimağa banyo tıkanıklığı açma, İbrahimağa mutfak tıkanıklığı açma, İbrahimağa yangın tesisatı, İbrahimağa yangın dolabı, İbrahimağa yakın su tesisatçısı, İbrahimağa acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? İbrahimağa ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. İbrahimağa ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

İbrahimağa Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara