Göztepe Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Göztepe su tesisatçısı

Göztepe su tesisatçısı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Göztepe su tesisatçısı İSTsu firmamız Göztepe ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Göztepe su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Göztepe su kaçağı tespiti Göztepe cihazla su kaçağı bulma Göztepe su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Göztepe bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Göztepe tıkanıklık açma Göztepe tıkalı kanal açma Göztepe su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Göztepe klozet tamiri Göztepe sifon değiştirme Göztepe rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Göztepe doğalgaz tesisat Göztepe petek temizleme Göztepe petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Göztepe ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Göztepe musluk değiştirme Göztepe gider temizliği Göztepe tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Göztepe musluk değiştirme, Göztepe gider temizliği, Göztepe lavabo tıkanıklığı açma, Göztepe tıkalı gider açma, Göztepe su bataryası tamiri, Göztepe klozet tıkanıklığı açma, Göztepe su sayacı değiştirme, Göztepe küvet tıkanıklığı açma, Göztepe klozet su kaçağı, Göztepe ocak bağlantısı, Göztepe ara musluk değiştirme, Göztepe sifon arızaları, Göztepe vana değiştirme, Göztepe kombi montajı, Göztepe çamaşır makinesi bağlantısı, Göztepe bulaşık makinesi bağlantısı, Göztepe taharet musluğu değiştirme, Göztepe su saati değiştirme, Göztepe petek değiştirme, Göztepe kanalizasyon temizliği, Göztepe su kaçağı bulma, Göztepe petek temizliği, Göztepe klozet montajı, Göztepe lavabo değişikliği, Göztepe musluk tamircisi, Göztepe banyo bataryası, Göztepe atık su, Göztepe doğalgaz arıza, Göztepe kalorifer tesisatçısı, Göztepe kalorifer su kaçağı, Göztepe doğalgaz tamircisi, Göztepe doğalgaz gaz kaçağı bulma, Göztepe pimaş açma, Göztepe su sızıntısı, Göztepe tuvalet tıkanıklığı açma, Göztepe banyo tıkanıklığı açma, Göztepe mutfak tıkanıklığı açma, Göztepe yangın tesisatı, Göztepe yangın dolabı, Göztepe yakın su tesisatçısı, Göztepe acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Göztepe ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Göztepe ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Göztepe Su Tesisatçısı
Whatsapp Ara Tıkla Ara