Fikirtepe Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Fikirtepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Fikirtepe su tesisatçısı Fikirtepe sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Fikirtepe su tesisatçısı İSTsu firmamız Fikirtepe ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Fikirtepe su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Fikirtepe su kaçağı tespiti Fikirtepe cihazla su kaçağı bulma Fikirtepe su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Fikirtepe bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Fikirtepe tıkanıklık açma Fikirtepe tıkalı kanal açma Fikirtepe su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Fikirtepe klozet tamiri Fikirtepe sifon değiştirme Fikirtepe rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Fikirtepe doğalgaz tesisat Fikirtepe petek temizleme Fikirtepe petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Fikirtepe ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Fikirtepe musluk değiştirme Fikirtepe gider temizliği Fikirtepe tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Fikirtepe musluk değiştirme, Fikirtepe gider temizliği, Fikirtepe lavabo tıkanıklığı açma, Fikirtepe tıkalı gider açma, Fikirtepe su bataryası tamiri, Fikirtepe klozet tıkanıklığı açma, Fikirtepe su sayacı değiştirme, Fikirtepe küvet tıkanıklığı açma, Fikirtepe klozet su kaçağı, Fikirtepe ocak bağlantısı, Fikirtepe ara musluk değiştirme, Fikirtepe sifon arızaları, Fikirtepe vana değiştirme, Fikirtepe kombi montajı, Fikirtepe çamaşır makinesi bağlantısı, Fikirtepe bulaşık makinesi bağlantısı, Fikirtepe taharet musluğu değiştirme, Fikirtepe su saati değiştirme, Fikirtepe petek değiştirme, Fikirtepe kanalizasyon temizliği, Fikirtepe su kaçağı bulma, Fikirtepe petek temizliği, Fikirtepe klozet montajı, Fikirtepe lavabo değişikliği, Fikirtepe musluk tamircisi, Fikirtepe banyo bataryası, Fikirtepe atık su, Fikirtepe doğalgaz arıza, Fikirtepe kalorifer tesisatçısı, Fikirtepe kalorifer su kaçağı, Fikirtepe doğalgaz tamircisi, Fikirtepe doğalgaz gaz kaçağı bulma, Fikirtepe pimaş açma, Fikirtepe su sızıntısı, Fikirtepe tuvalet tıkanıklığı açma, Fikirtepe banyo tıkanıklığı açma, Fikirtepe mutfak tıkanıklığı açma, Fikirtepe yangın tesisatı, Fikirtepe yangın dolabı, Fikirtepe yakın su tesisatçısı, Fikirtepe acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Fikirtepe ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Fikirtepe ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Fikirtepe Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara