Feneryolu Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Feneryolu su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Feneryolu su tesisatçısı Feneryolu sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Feneryolu su tesisatçısı İSTsu firmamız Feneryolu ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Feneryolu su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Feneryolu su kaçağı tespiti Feneryolu cihazla su kaçağı bulma Feneryolu su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Feneryolu bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Feneryolu tıkanıklık açma Feneryolu tıkalı kanal açma Feneryolu su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Feneryolu klozet tamiri Feneryolu sifon değiştirme Feneryolu rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Feneryolu doğalgaz tesisat Feneryolu petek temizleme Feneryolu petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Feneryolu ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Feneryolu musluk değiştirme Feneryolu gider temizliği Feneryolu tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Feneryolu musluk değiştirme, Feneryolu gider temizliği, Feneryolu lavabo tıkanıklığı açma, Feneryolu tıkalı gider açma, Feneryolu su bataryası tamiri, Feneryolu klozet tıkanıklığı açma, Feneryolu su sayacı değiştirme, Feneryolu küvet tıkanıklığı açma, Feneryolu klozet su kaçağı, Feneryolu ocak bağlantısı, Feneryolu ara musluk değiştirme, Feneryolu sifon arızaları, Feneryolu vana değiştirme, Feneryolu kombi montajı, Feneryolu çamaşır makinesi bağlantısı, Feneryolu bulaşık makinesi bağlantısı, Feneryolu taharet musluğu değiştirme, Feneryolu su saati değiştirme, Feneryolu petek değiştirme, Feneryolu kanalizasyon temizliği, Feneryolu su kaçağı bulma, Feneryolu petek temizliği, Feneryolu klozet montajı, Feneryolu lavabo değişikliği, Feneryolu musluk tamircisi, Feneryolu banyo bataryası, Feneryolu atık su, Feneryolu doğalgaz arıza, Feneryolu kalorifer tesisatçısı, Feneryolu kalorifer su kaçağı, Feneryolu doğalgaz tamircisi, Feneryolu doğalgaz gaz kaçağı bulma, Feneryolu pimaş açma, Feneryolu su sızıntısı, Feneryolu tuvalet tıkanıklığı açma, Feneryolu banyo tıkanıklığı açma, Feneryolu mutfak tıkanıklığı açma, Feneryolu yangın tesisatı, Feneryolu yangın dolabı, Feneryolu yakın su tesisatçısı, Feneryolu acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Feneryolu ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Feneryolu ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Feneryolu Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara