Dumlupınar Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Dumlupınar su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Dumlupınar su tesisatçısı Dumlupınar sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Dumlupınar su tesisatçısı İSTsu firmamız Dumlupınar ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Dumlupınar su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Dumlupınar su kaçağı tespiti Dumlupınar cihazla su kaçağı bulma Dumlupınar su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Dumlupınar bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Dumlupınar tıkanıklık açma Dumlupınar tıkalı kanal açma Dumlupınar su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Dumlupınar klozet tamiri Dumlupınar sifon değiştirme Dumlupınar rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Dumlupınar doğalgaz tesisat Dumlupınar petek temizleme Dumlupınar petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Dumlupınar ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Dumlupınar musluk değiştirme Dumlupınar gider temizliği Dumlupınar tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Dumlupınar musluk değiştirme, Dumlupınar gider temizliği, Dumlupınar lavabo tıkanıklığı açma, Dumlupınar tıkalı gider açma, Dumlupınar su bataryası tamiri, Dumlupınar klozet tıkanıklığı açma, Dumlupınar su sayacı değiştirme, Dumlupınar küvet tıkanıklığı açma, Dumlupınar klozet su kaçağı, Dumlupınar ocak bağlantısı, Dumlupınar ara musluk değiştirme, Dumlupınar sifon arızaları, Dumlupınar vana değiştirme, Dumlupınar kombi montajı, Dumlupınar çamaşır makinesi bağlantısı, Dumlupınar bulaşık makinesi bağlantısı, Dumlupınar taharet musluğu değiştirme, Dumlupınar su saati değiştirme, Dumlupınar petek değiştirme, Dumlupınar kanalizasyon temizliği, Dumlupınar su kaçağı bulma, Dumlupınar petek temizliği, Dumlupınar klozet montajı, Dumlupınar lavabo değişikliği, Dumlupınar musluk tamircisi, Dumlupınar banyo bataryası, Dumlupınar atık su, Dumlupınar doğalgaz arıza, Dumlupınar kalorifer tesisatçısı, Dumlupınar kalorifer su kaçağı, Dumlupınar doğalgaz tamircisi, Dumlupınar doğalgaz gaz kaçağı bulma, Dumlupınar pimaş açma, Dumlupınar su sızıntısı, Dumlupınar tuvalet tıkanıklığı açma, Dumlupınar banyo tıkanıklığı açma, Dumlupınar mutfak tıkanıklığı açma, Dumlupınar yangın tesisatı, Dumlupınar yangın dolabı, Dumlupınar yakın su tesisatçısı, Dumlupınar acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Dumlupınar ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Dumlupınar ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Dumlupınar Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara