Caferağa Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Caferağa su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Caferağa su tesisatçısı Caferağa sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Caferağa su tesisatçısı İSTsu firmamız Caferağa ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Caferağa su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Caferağa su kaçağı tespiti Caferağa cihazla su kaçağı bulma Caferağa su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Caferağa bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Caferağa tıkanıklık açma Caferağa tıkalı kanal açma Caferağa su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Caferağa klozet tamiri Caferağa sifon değiştirme Caferağa rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Caferağa doğalgaz tesisat Caferağa petek temizleme Caferağa petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Caferağa ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Caferağa musluk değiştirme Caferağa gider temizliği Caferağa tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Caferağa musluk değiştirme, Caferağa gider temizliği, Caferağa lavabo tıkanıklığı açma, Caferağa tıkalı gider açma, Caferağa su bataryası tamiri, Caferağa klozet tıkanıklığı açma, Caferağa su sayacı değiştirme, Caferağa küvet tıkanıklığı açma, Caferağa klozet su kaçağı, Caferağa ocak bağlantısı, Caferağa ara musluk değiştirme, Caferağa sifon arızaları, Caferağa vana değiştirme, Caferağa kombi montajı, Caferağa çamaşır makinesi bağlantısı, Caferağa bulaşık makinesi bağlantısı, Caferağa taharet musluğu değiştirme, Caferağa su saati değiştirme, Caferağa petek değiştirme, Caferağa kanalizasyon temizliği, Caferağa su kaçağı bulma, Caferağa petek temizliği, Caferağa klozet montajı, Caferağa lavabo değişikliği, Caferağa musluk tamircisi, Caferağa banyo bataryası, Caferağa atık su, Caferağa doğalgaz arıza, Caferağa kalorifer tesisatçısı, Caferağa kalorifer su kaçağı, Caferağa doğalgaz tamircisi, Caferağa doğalgaz gaz kaçağı bulma, Caferağa pimaş açma, Caferağa su sızıntısı, Caferağa tuvalet tıkanıklığı açma, Caferağa banyo tıkanıklığı açma, Caferağa mutfak tıkanıklığı açma, Caferağa yangın tesisatı, Caferağa yangın dolabı, Caferağa yakın su tesisatçısı, Caferağa acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Caferağa ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Caferağa ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Caferağa Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara