Cadde Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Cadde su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Cadde su tesisatçısı Cadde sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Cadde su tesisatçısı İSTsu firmamız Cadde ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Cadde su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Cadde su kaçağı tespiti Cadde cihazla su kaçağı bulma Cadde su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Cadde bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Cadde tıkanıklık açma Cadde tıkalı kanal açma Cadde su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Cadde klozet tamiri Cadde sifon değiştirme Cadde rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Cadde doğalgaz tesisat Cadde petek temizleme Cadde petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Cadde ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Cadde musluk değiştirme Cadde gider temizliği Cadde tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Cadde musluk değiştirme, Cadde gider temizliği, Cadde lavabo tıkanıklığı açma, Cadde tıkalı gider açma, Cadde su bataryası tamiri, Cadde klozet tıkanıklığı açma, Cadde su sayacı değiştirme, Cadde küvet tıkanıklığı açma, Cadde klozet su kaçağı, Cadde ocak bağlantısı, Cadde ara musluk değiştirme, Cadde sifon arızaları, Cadde vana değiştirme, Cadde kombi montajı, Cadde çamaşır makinesi bağlantısı, Cadde bulaşık makinesi bağlantısı, Cadde taharet musluğu değiştirme, Cadde su saati değiştirme, Cadde petek değiştirme, Cadde kanalizasyon temizliği, Cadde su kaçağı bulma, Cadde petek temizliği, Cadde klozet montajı, Cadde lavabo değişikliği, Cadde musluk tamircisi, Cadde banyo bataryası, Cadde atık su, Cadde doğalgaz arıza, Cadde kalorifer tesisatçısı, Cadde kalorifer su kaçağı, Cadde doğalgaz tamircisi, Cadde doğalgaz gaz kaçağı bulma, Cadde pimaş açma, Cadde su sızıntısı, Cadde tuvalet tıkanıklığı açma, Cadde banyo tıkanıklığı açma, Cadde mutfak tıkanıklığı açma, Cadde yangın tesisatı, Cadde yangın dolabı, Cadde yakın su tesisatçısı, Cadde acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Cadde ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Cadde ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Cadde Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara