Bostancı Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Bostancı su tesisatçısı

Bostancı su tesisatçısı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Bostancı su tesisatçısı İSTsu firmamız Bostancı ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Bostancı su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Bostancı su kaçağı tespiti Bostancı cihazla su kaçağı bulma Bostancı su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Bostancı bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Bostancı tıkanıklık açma Bostancı tıkalı kanal açma Bostancı su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Bostancı klozet tamiri Bostancı sifon değiştirme Bostancı rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Bostancı doğalgaz tesisat Bostancı petek temizleme Bostancı petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Bostancı ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Bostancı musluk değiştirme Bostancı gider temizliği Bostancı tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Bostancı musluk değiştirme, Bostancı gider temizliği, Bostancı lavabo tıkanıklığı açma, Bostancı tıkalı gider açma, Bostancı su bataryası tamiri, Bostancı klozet tıkanıklığı açma, Bostancı su sayacı değiştirme, Bostancı küvet tıkanıklığı açma, Bostancı klozet su kaçağı, Bostancı ocak bağlantısı, Bostancı ara musluk değiştirme, Bostancı sifon arızaları, Bostancı vana değiştirme, Bostancı kombi montajı, Bostancı çamaşır makinesi bağlantısı, Bostancı bulaşık makinesi bağlantısı, Bostancı taharet musluğu değiştirme, Bostancı su saati değiştirme, Bostancı petek değiştirme, Bostancı kanalizasyon temizliği, Bostancı su kaçağı bulma, Bostancı petek temizliği, Bostancı klozet montajı, Bostancı lavabo değişikliği, Bostancı musluk tamircisi, Bostancı banyo bataryası, Bostancı atık su, Bostancı doğalgaz arıza, Bostancı kalorifer tesisatçısı, Bostancı kalorifer su kaçağı, Bostancı doğalgaz tamircisi, Bostancı doğalgaz gaz kaçağı bulma, Bostancı pimaş açma, Bostancı su sızıntısı, Bostancı tuvalet tıkanıklığı açma, Bostancı banyo tıkanıklığı açma, Bostancı mutfak tıkanıklığı açma, Bostancı yangın tesisatı, Bostancı yangın dolabı, Bostancı yakın su tesisatçısı, Bostancı acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Bostancı ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Bostancı ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Bostancı Su Tesisatçısı
Whatsapp Ara Tıkla Ara