Bahariye Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

Bahariye su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Bahariye su tesisatçısı Bahariye sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip Bahariye su tesisatçısı İSTsu firmamız Bahariye ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. Bahariye su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

Bahariye su kaçağı tespiti Bahariye cihazla su kaçağı bulma Bahariye su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak Bahariye bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

Bahariye tıkanıklık açma Bahariye tıkalı kanal açma Bahariye su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

Bahariye klozet tamiri Bahariye sifon değiştirme Bahariye rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

Bahariye doğalgaz tesisat Bahariye petek temizleme Bahariye petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda Bahariye ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

Bahariye musluk değiştirme Bahariye gider temizliği Bahariye tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

Bahariye musluk değiştirme, Bahariye gider temizliği, Bahariye lavabo tıkanıklığı açma, Bahariye tıkalı gider açma, Bahariye su bataryası tamiri, Bahariye klozet tıkanıklığı açma, Bahariye su sayacı değiştirme, Bahariye küvet tıkanıklığı açma, Bahariye klozet su kaçağı, Bahariye ocak bağlantısı, Bahariye ara musluk değiştirme, Bahariye sifon arızaları, Bahariye vana değiştirme, Bahariye kombi montajı, Bahariye çamaşır makinesi bağlantısı, Bahariye bulaşık makinesi bağlantısı, Bahariye taharet musluğu değiştirme, Bahariye su saati değiştirme, Bahariye petek değiştirme, Bahariye kanalizasyon temizliği, Bahariye su kaçağı bulma, Bahariye petek temizliği, Bahariye klozet montajı, Bahariye lavabo değişikliği, Bahariye musluk tamircisi, Bahariye banyo bataryası, Bahariye atık su, Bahariye doğalgaz arıza, Bahariye kalorifer tesisatçısı, Bahariye kalorifer su kaçağı, Bahariye doğalgaz tamircisi, Bahariye doğalgaz gaz kaçağı bulma, Bahariye pimaş açma, Bahariye su sızıntısı, Bahariye tuvalet tıkanıklığı açma, Bahariye banyo tıkanıklığı açma, Bahariye mutfak tıkanıklığı açma, Bahariye yangın tesisatı, Bahariye yangın dolabı, Bahariye yakın su tesisatçısı, Bahariye acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? Bahariye ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. Bahariye ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

Bahariye Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara