19 Mayıs Su Tesisatçısı profesyonel sıhhi tesisat tamirat ve montaj servis hizmetlerini en hızlı şekilde, garantili olarak uygun fiyatlarla vermektedir. Tamirat, montaj ve değişim konularında sıhhi tesisatçı ihtiyacınız için firmamızı arayın farkı yaşayın!

19 Mayıs su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

19 Mayıs su tesisatçısı 19 Mayıs sıhhi tesisatçı

29 yılı aşkın bir iş tecrübesine sahip 19 Mayıs su tesisatçısı İSTsu firmamız 19 Mayıs ve çevresine temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su sayacı montajı, vana değişimi, su basınç regülatörü montajı, sıhhi tesisat tadilatı, musluk değişimi, taharet musluğu değişimi, gider temizliği, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tıkanıklıkları, klozet iç takım arızaları, rezervuar sifon değiştirme, banyo bataryası değişimi, lavabo değişimi, kanal tıkanıklığı açma gibi konularda teknik servis desteği vermektedir. 19 Mayıs su tesisatçı firmamız bölgeye doğalgaz kombi değişimi, ocak gaz bağlantısı, doğalgaz kalorifer tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, radyatör petek temizliği, havlupan montajı gibi konularda da servis vermektedir. Ayrıca çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarını da yapmaktayız.

19 Mayıs su kaçağı tespiti 19 Mayıs cihazla su kaçağı bulma 19 Mayıs su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda hassas elektronik cihazlar kullanarak 19 Mayıs bölgesinde hızlı, temiz ve ekonomik su kaçağı tamiratı yapıyoruz. Yani su kaçağının oluştuğu yeri noktasal hassasiyetle bulduğumuz için gereksiz yere sağı solu kırmamış olduğumuzdan, maliyetler de gereksiz yere yükselmemiş oluyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi su kaçağı tespiti yazımızda bulacaksınız.

19 Mayıs tıkanıklık açma 19 Mayıs tıkalı kanal açma 19 Mayıs su tesisatçısı

Pis su tesisat tıkanıklıkların zor yanı genellikle duvarlar arkasında kalan kanallardaki tıkanıklığın nerede ve nasıl olduğunun tespitidir. Bu tespit olmadan yapılacak tıkanıklık çalışması sağın solun gereksiz olarak kırılmasına ve dolaysıyla masrafların artmasına yol açacaktır. Firmamız sorunlu tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robotlar kullanmaktadır. Bu yöntemle kanallardaki tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edilmekte ve önce robot kolla açmaya çalışılmaktadır. Eğer açılmazsa zaten yeri belli olan tıkalı noktaya direkt müdahale edilmektedir. Görüldüğü gibi bu yöntemle gereksiz bir kırma yapılmadan tek işlemle tıkanıklık açılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma konusunda daha detaylı yazımızı burada okuyabilirsiniz.

19 Mayıs klozet tamiri 19 Mayıs sifon değiştirme 19 Mayıs rezervuar iç takım tamiri

Oldukça basit yapılarına rağmen en fazla arıza yapan banyo elamanı klozet ve klozet rezervuarı içinde bulunan iç takımdır. Klozet iç takımı biri depoya su alma işini, diğeri ise butona basınca klozete su boşaltmayı organize eden, birbirinden ayrı çalışan iki mekanik sistemden ibarettir. Rezervuara su almamak, klozete su boşaltmamak, klozete devamlı su akıtmak ve benzer şekillerde ortaya çıkan klozet arızaları konusunda daha detaylı açıklamalar klozet tamiri başlıklı yazımızda yer almakta.

19 Mayıs doğalgaz tesisat 19 Mayıs petek temizleme 19 Mayıs petek temizliği

Komple sıfırdan doğalgaz tesisatı, kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatı, yerden ısıtma sistemleri, bakır boru kalorifer tesisatı, havlupan montajı, petek değiştirme, çift yönlü petek temizleme ve doğalgaz ile ilgili diğer konularda 19 Mayıs ve çevresine profesyonel çözümler sunuyoruz. Çift yönlü petek temizliği konulu detaylı yazımızı okumanızı öneririz.

19 Mayıs musluk değiştirme 19 Mayıs gider temizliği 19 Mayıs tıkalı rögar açma

İçinden temiz veya pis su geçen tüm elemanlar çok daha sık aralıklarla arıza yaparlar. İstanbul Su Tesisatçısı olarak içinden su geçen tüm tesisat elemanların tamirini, temizliğini ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. İlk etapta aklımıza gelen arıza formlarını altta bulacaksınız.

19 Mayıs musluk değiştirme, 19 Mayıs gider temizliği, 19 Mayıs lavabo tıkanıklığı açma, 19 Mayıs tıkalı gider açma, 19 Mayıs su bataryası tamiri, 19 Mayıs klozet tıkanıklığı açma, 19 Mayıs su sayacı değiştirme, 19 Mayıs küvet tıkanıklığı açma, 19 Mayıs klozet su kaçağı, 19 Mayıs ocak bağlantısı, 19 Mayıs ara musluk değiştirme, 19 Mayıs sifon arızaları, 19 Mayıs vana değiştirme, 19 Mayıs kombi montajı, 19 Mayıs çamaşır makinesi bağlantısı, 19 Mayıs bulaşık makinesi bağlantısı, 19 Mayıs taharet musluğu değiştirme, 19 Mayıs su saati değiştirme, 19 Mayıs petek değiştirme, 19 Mayıs kanalizasyon temizliği, 19 Mayıs su kaçağı bulma, 19 Mayıs petek temizliği, 19 Mayıs klozet montajı, 19 Mayıs lavabo değişikliği, 19 Mayıs musluk tamircisi, 19 Mayıs banyo bataryası, 19 Mayıs atık su, 19 Mayıs doğalgaz arıza, 19 Mayıs kalorifer tesisatçısı, 19 Mayıs kalorifer su kaçağı, 19 Mayıs doğalgaz tamircisi, 19 Mayıs doğalgaz gaz kaçağı bulma, 19 Mayıs pimaş açma, 19 Mayıs su sızıntısı, 19 Mayıs tuvalet tıkanıklığı açma, 19 Mayıs banyo tıkanıklığı açma, 19 Mayıs mutfak tıkanıklığı açma, 19 Mayıs yangın tesisatı, 19 Mayıs yangın dolabı, 19 Mayıs yakın su tesisatçısı, 19 Mayıs acil su tesisatçısı.

Tesisatçıya ihtiyacınız varsa, hatalı kararlar vermeden önce hemen arayınız. 0533 045 8225

Başka tesisat sorunlarınız da mı var? 19 Mayıs ve çevresine su kaçağıtıkanılık açmaklozet arızalarıdoğalgaz tesisatı ve petek temizleme hizmetleri de verdiğimizi de hatırlatırız. 19 Mayıs ‘ya Gelmişken tüm tesisat sorunlarınızı çözdürmek size daha ekonomik gelebilir! Detaylar için lütfen arayınız. 0533 045 8225

19 Mayıs Su Tesisatçısı Sıhhi Tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara